Sokak ortasında bir kadın cinayeti daha! Eşini defalarca bıçaklayarak öldürdü kızını alıp kayıplara karıştı

Olay saat 18.00 sıralarında, Erenler Mahallesi Kamer Sokakta meydana geldi. İddiaya göre A.P. ile eşi H.P. arasında evde çıkan tartışma sokağa taştı. P. çifti, oturdukları apartmanın önünde tartışmayı sürdürürken bu sırada H.P., evden çıkarken yanına aldığı öğrenilen ekmek bıçağı ile eşine saldırdı.

YARDIM ÇIĞLIKLARINI KOMŞULARI DUYDU

 

A.P.'nin yardım çağrıları üzerine apartman sakinleri olay yerine gelirken, şüpheli H.P ise olay yerinden uzaklaştı. Aldığı bıçak darbeleriyle kanlar içerisinde kalan A.P., çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Kocaeli Devlet Hastanesine götürüldü. A.P. yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

MAHALLEYE YENİ TAŞINMIŞLAR

Polisin olayla ilglii yaptığı araştırmada cinayet şüphelisi H.P.'nin ise 5 yaşındaki kızını da yanına alarak kaçtığı belirlendi. Çiftin geçen hafta mahalleye taşındıkları, sık sık da tartıştıkları öğrenildi. Polis, H.P.yi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

- Canlı Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/9816896/sokak-ortasinda-bir-kadin-cinayeti-daha-esini-defalarca-bicaklayarak-oldurdu-kizini-alip-kayiplara-karisti