6000 TL ödemeleri başladı! T.C Kimlik numarasına göre hemen alın

Bankaların son dakika haberi vatandaşların yüzünü güldürdü. Bankalar bağlamında 6000 TL’ye kadar nakit ödeme almak isteyen vatandaşlar yeni kampanya ile rahat bir nefes aldı. 6000 TL’ye kadar nakit ödeme ile ilgili özel ve kamu bankalarından kampanya müjdesi geldi. İşte 6000 TL nakit ödeme ile ilgili tüm detaylar…

6000 TL Nakit Ödeme

Bankaların yeni kampanyası son dönemde üst üste gelen zamların ardından vatandaşa derin bir nefes aldırdı. T.C Kimlik numarasına göre verilmesi planlanan 6000 TL nakit kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlara 3 yıl vadeli tüketici kredisi imkanı sunuluyor. Bu imkandan yararlanmak isteyen vatandaşların müracaatlarını yapabilmeleri için kredi notlarının ideal bir seviyede olması gerekiyor. Kredi notları ideal olan vatandaşlar kredi müracaatında bulunabiliyor.

Akbank Tüketici Kredisi Kampanyası

Bu dar günlerde cebini rahatlatmak için 6000 TL nakit ödeme almak isteyenler 4425 numarasına T.C Kimlik numaralarını SMS olarak göndererek Akbank’ın tüketici kredisi kampanyasına müracaat edebilir. Yaptığınız başvurunun ardından banka sizlere 3 dakika içerisinde kredi sonucunuzu iletecektir. Eğer krediniz onaylanırsa onaylanan tutarınızı en yakın Akbank şubesinden kullanabileceksiniz.

Ekonomi Haberleri

Denizbank Tüketici Kredisi Kampanyası

Denizbank, kredi kullanmak isteyen vatandaşlara gelir belgesi istemeden 6000 TL’ye kadar kredi müracaat imkanı sunduğunu duyurdu. Bunun için en yakın Denizbank şubesine giderek veya Denizbank’ın resmi web sitesi üzerinden müracaat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank’ın sunmuş olduğu tüketici kredisine müracaatlarda 3 yıl vade ve ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli tüketici kredisini hemen kullanabilmeniz mümkün.

Burganbank Tüketici Kredisi Kampanyası

Yine Burganbank’ın sunmuş olduğu tüketici kredisi kampanyasına katılmak isteyenler SMS yolu ile müracaatlarını gerçekleştirebilirler. Bunun için cep telefonlarınızın SMS bölümüne Kredi yazıp boşluk bırakarak T.C Kimlik numaranızı SMS göndererek bankanın düzenlediği kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Öte yandan Burganbank ATM’leri üzerinden de günün her saati süre sınırlaması olmadan müracaat imkanı da sunulmaktadır.

- Canlı Haber, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.canlihaber.com/haber/9850181/6000-tl-odemeleri-basladi-tc-kimlik-numarasina-gore-hemen-alin