Pazar , Temmuz 22 2018

Yeni Dizi Erkenci Kuş İlk Bölümü ile Bu Akşam Başlıyor


Star TV’nin yeni dizisi erkenci kuş bu akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.  Dizinin başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman yer alıyor.  Romantik komedi tarzındaki dizinin konusu ve oyuncu kadrosu da herkes tarafından araştırılıyor.  Erkenci kuş dizisi hakkında merak ettiğiniz her şey haberimizde sizleri bekliyor…

Star TV’de yayınlanan tanıtımları ile izleyenlere heyecanlandıran erkenci kuş dizisi ilk bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak.  Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerini paylaştığı dizinin kadrosu ve konusu da izleyenler tarafından merak ediliyor.

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ KONUSU

Erkenci kuş dizisinde Sanem ve Can karakterlerinin aşka herkese ekranlara kilitleyecek.  Romantik komedi tadındaki dizide tanem birkaç saat babasına ait bakkalda çalıştıktan sonra bütün gününü kitap ve Hayal kurmak üzerine geçiriyor. Hayatında son derece mutlu olan genç kızın ailesinin iyi bir iş bulmazsa evleneceğini söylemesi üzerine hayatı tam anlamıyla değişiyor.  Ablasının işlerinde çalışmaya başlayan Sanem orada kendisini bekleyen Büyük Aşktan habersiz şekilde hayatına devam ediyor. Aynı zamanda sen hiç farkında olmadan büyük aşka cana ve şirkete kurulan bir tuzağında parçası haline geliyor.

ERKENCİ KUŞ OYUNCU KADROSU

Erkenci kuş dizisinde Sanem karakterine Demet Özdemir, Can karakterine ise Can Yaman Hayat veriyor. Oldukça geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizide Cihan Ercan, Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez,  Öznur Serçeler, Birand Tunca, Tuğçe Kumral,   Ali Yağcı, Sevcan Yaşar, Sibel Şişman Anıl Çelik ve Tuan Tunalı yer alıyor.

About admin

Check Also

Usta Sanatçı Kemal Sunal Ölümünün 18. Yılında Mezarı Başında Anıldı

Türk sinemasının Yeri doldurulamayacak isimlerinden biri olan Usta sanatçı Kemal Sunal, bugün ölümünün 18’inci yılında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir