Pazartesi , Temmuz 23 2018

Yer: Aydın! Kız Arkadaşına Sevgililer Günü Sürprizi Yapmak İsterken Canından Oluyordu


Aydın’da 14 Şubat Sevgililer Günü sebebiyle kız arkadaşına sürpriz yapmak isteyen bir gencin kız arkadaşının yaşadığı evin ikinci katına elindeki hediyelerle tırmanmaya çalıştığı sıralarda bir anda dengesini kaybederek yere çakıldığı öğrenildi.

Olay, Aydın Nazilli ilçesinde meydana geldi. 21 yaşında olan Mehmet C. 14 Şubat Sevgililer Günü sebebiyle kız arkadaşına hazırladığı sürprizi gerçekleştirmek istedi. Kız arkadaşına sürpriz yapmak için yaşadığı eve giden genç sevgilisinin evinin ikinci katına tırmandığı sıralarda büyük bir talihsizlik yaşadı.

ELİNDEKİ BALON VE ÇİÇEKLERLE TIRMANMAYA ÇALIŞTI

Elindeki balon ve çiçeklerle kız arkadaşının camına ulaştığı anlarda bir anda dengesini kaybettiği öğrenilen gencin şans eseri birinci katta bulunan tentene üzerine düştüğü öğrenildi. Tentenenin üzerinden birinci kata savrulan Mehmet C.’nin büyük bir şansla olaydan hafif yaralı şekilde kurtulduğu öğrenildi.

SÜRPRİZ YAPMAK İSTERKEN CANINDAN OLUYORDU

14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla kız arkadaşına sürpriz gerçekleştirmek isteyen genç, aldığı hediyelerle birlikte 6 katlı apartmanın ikinci katına ulaşmaya çalıştığı esnalarda neredeyse canından oluyordu. Yapmak istediği sürpriz için kız arkadaşının camına ulaştığı sıralarda dengesini kaybeden ve yere düşen Mehmet C.’nin aşağıda onu bekleyen bir arkadaşı büyük korku içinde durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine polis ve sağlık çıktığı yerden indiği öğrenildi. 

‘ALLAH KORUDU DİYEBİLİRİM’

Olayın ardından konuşan Mehmet C., olayın şokundan çıkamadığını ve nasıl olduğunu anlamadığını söyledi. Bir anda dengesini kaybettiğini söyleyen genç, ‘Allah korudu diyebilirim’ diyerek yaşadığı korkuyu anlattı.
 

About

Check Also

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinde Dehşet Anları!

Sağlık personellerine şiddetin ardı arkası kesilmiyor. Dün gece de Şanlıurfa Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir