Cumartesi , Ağustos 4 2018

Yılmaz Morgül’e Ağır Sözler! Ahlaksız Ve Şarlatansın


Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, Moonlife Dergisi tarafından düzenlenen ödül töreninde Yılmaz Morgül’ü ayakta alkışlamamasından dolayı Morgül tarafından eleştirilmişti. Ferhat Göçer ise kendisini eleştiren Yılmaz Morgül’e çok sert bir cevap verdi.  İşte detaylar…

Moonlife Dergisi geçtiğimiz günlerde bir ödül töreni düzenledi ve bu ödül törenine çok sayıda ünlü katılım gösterdi. Ödül törenine katılan bir diğer isim olan Yılmaz Morgül ise etkinlikte ödül aldı ve kısa bir konuşma yaptı. Morgül konuşmasında, kendisine verilen ödülü hem Atatürk’e hem de şehitlere adadığını dile getirdi. Yılmaz Morgül bu konuşmasının ardından ise herkes tarafından ayakta alkışlandı. Ancak Ferhat Göçer oturduğu yerde alkışladı ve Yılmaz Morgül’de bunu bahane ederek Ferhat Göçer’in yaptığının saygısızlık olduğunu söyledi ve eleştirilerde bulundu.

FERHAT GÖÇER’DEN SERT CEVAP

Kendisinin saygısızlıkla eleştirildiğini duyan Ferhat Göçer ise Yılmaz Morgül’ün eleştirilerine sosyal medya hesabı üzerinden bir cevap verdi ve Morgül’e ağır ithamlarda bulundu. Ferhat Göçer yaptığı açıklamasında,  “Dostlarım Kemal Aslan ve Alper Alp’in ricası üzerine katıldığım Moonlife gecesinde sahneye çıktığında ki cılız alkışları arttırmak için Atatürk ve Şehitlerimizi çirkin emellerine alet ederek anlamsız bir anda ve şekilde diline dolayan Yılmaz Morgül… Bana iftira atmış. Yasal haklarım saklı kalmak üzere.. içimdeki Atatürk sevgisini ve şehitlere olan saygımı sorgulayabilecek yetki ve zekaya sahip değilsin ki sana rağmen kalktım ve alkışladım ve saygımı gösterdim… Yalancı ahlaksız ve şarlatansın Yılmaz Morgül.” ifadelerine yer verdi.  

Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com  

About

Check Also

Tuğçe Kandmir’den Bu Benim Öyküm İtirafı

Son zamanlarda sık sık duyduğumuz ve dilimize dolanan Tuğçe Kandemir’in “Bu Benim Öyküm” şarkısı yerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir