Cumartesi , Ağustos 4 2018

Yılmaz Vural’dan Galatasaray İtirafı! “Tudor Gönderilince Beni Aradılar”


Türkiye’nin en renkli teknik adamlarından bir tanesi olan Yılmaz Vural, Galatasaray’da Tudor’un gönderilmesinin ardından kendisinin arandığını ve yönetimin yarısının kendisini takımın başında görmek istediğini söyledi. İşte detaylar…

Türkiye’nin en renkli teknik adamlarından bir tanesi olan Yılmaz Vural’dan Galatasaray itirafı! Igor Tudor’un görevine son verilmesinin ardından yönetime yakın olan bazı kişilerin kendisini aradığını ve yönetimin yarısının kendisini takımın başında görmek istediğinin söylendiğini belirten Yılmaz Vural, “Tudor gönderilince Galatasaray’da direkt yönetimden olmasa bile çok yakın insanlar aradı ve yönetim kurulunun yarısına yakını seni Galatasaray’da istiyor, dediler” dedi. 

FATİH HOCAYI ÇARŞAMBA KONUŞTUK CUMA GELDİ 

Ancak takımın başına yeniden Fatih Terim’in getirilmesinin camia adına da doğru bir karar olduğunu belirtti. Bir yere gelirken bir takım dengelerin olduğunu söyleyen Yılmaz Vural, Fatih Terim’in Galatasaray’da büyük başarılar elde ettiğini ve gelmesinin de iyi olduğunu söyledi.  Çarşamba günü Fatih Terim konusunu konuştuklarını ve Cuma günü takımın başına getirildiğini belirten Vural, “Biz bunu çarşamba konuştuk. Cuma günü Fatih Hoca geldi. Bir yere birilerini getirirken bir takım dengeler vardır. Çünkü Fatih Hoca Galatasaray’ın bir ismidir. Dolayısıyla orada 4 tane arka arkaya şampiyonluğu var, UEFA şampiyonluğu var. Şöyle bir isim var ortada. Bakın o geldikten sonra Galatasaray’da olaylar bir anda duruldu. Fatih Terim’in Galatasaray’a gelişi iyi oldu” ifadelerini kullandı.  
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir