Çarşamba , Haziran 20 2018

Yola Fırlayan Köpek Kazaya Sebep Oldu! Otomobil Evin Çatısına Uçtu


Kocaeli’nin Gebze İlçesi’nde sokakta seyir halinde olan bir otomobil sürücüsü, köpeğe çarpmamak için ani şekilde direksiyonu kırdı. Ancak direksiyon hakimiyetini kaybedince yolun altında bulunan evin çatısına uçarak durabildi. İşte detaylar…

Kocaeli’nin Gebze İlçesi’nde korkutan bir kaza meydana geldi! Kocaeli’nin Gebze İlçesi’nde bulunan Hürriyet Mahallesi’nde ki 2061 numaralı sokakta 34 FD 896 plakalı hafif ticari aracı ile seyir halinde olan Mehmet Çankaya bir anda önüne köpek fırladı ve o an köpeğe çarpmamak için manevra yaptı. O anda ise direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu otomobil yoldan aşağıya uçtu.

EVİN ÇATISINA UÇTU

Şoförün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda ise yoldan aşağıya uçan otomobil, müstakil bir evin çatısıyla toprak zemin arasında dik bir şekilde sıkışıp kaldı ve şans eseri şoför Mehmet Çankaya kazadan hiçbir yara almadan kurtuldu ve otomobilden çıkartıldı. Olay yerine gelen polis ekipleri ise incelemelerde bulundu. Evde oturanlar ise büyük korku yaşarken, çatıda maddi hasar meydana geldi. Polis ekipleri ise yaşanılan kaza sonrası incelemelerin ardından tutanak tuttu ve olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

About

Check Also

Televizyon Programlarına Bile Çıkan Sahte Profesör Gözaltına Alındı

Televizyon programlarına çıkan, on binden fazla beyin ameliyatı yaptığı iddia edilen, ancak lise mezunu olduğu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir