Pazartesi , Haziran 25 2018

Yolun Ortasında Şınav Çekiyordu, Kendisini Uyaran Sürücüye Sinirlenerek Otobüsün Camlarını Kırdı!


Antalya’nın Manavgat ilçesinde tur otobüsü şoförü, yolun ortasında şınav çeken ve akli dengesi yerinde olmadığı tahmin edilen kişiyi uyarınca olanlar oldu. Otobüse saldıran zanlı bütün camları kırdı. 

Antalya-Alanya D-400 karayolu Manavgat Çevreyolunda bugün meydana gelen olayda,  olan Halil Fatih Hanay’ın kullandığı 38 YL 814 plakalı tur otobüsü Belek Mahallesi’nde tura katılan turistleri Alanya’da kaldıkları otele götürmek için yola çıkmıştı. Otobüs Manavgat Çevreyolu Otogar kavşağındaki ışıklarda durunca bir anda elinde sopalı bir şahıs otobüse saldırdı. 

YOLUN ORTASINDA ŞINAV ÇEKTİĞİ İÇİN UYARMIŞ
Olay hakkında açıklama yapan otobüs şoförü Halil Fatih Hanay, şahsın akli dengesinin bozuk olduğunu tahmin ettiklerini ve kırmızı ışıklara yaklaşırken yolun ortasında şınav çektiğini gördüğünü belirtti. Şahsa çarpmamak için frene bastığını belirten sürücü, daha sonra şüphelinin elinde bir sopa ile geldiğini ve otobüsün camlarına vurmaya başladığını belirtti. Sürücü, o sırada kavşakta bulunan polislerin durumu gördüğünü ve müdahale ettiğini belirterek, şahsın polislere de zorluk çıkardığını dile getirdi. 

TURİSTLER ŞAŞKINA DÖNDÜ
İsminin Şeyhmus T. olduğu öğrenilen şüpheli polis tarafından gözaltına alındıktan sonra Manavgat Devlet Hastanesi’ne götürülerek sağlık kontrolünden geçirildi. Şahsın hastane çıkışında kameraları görünce garip davranışlar sergilemesi de dikkatlerden kaçmadı. Bu sırada büyük şaşkınlık ve korku yaşayan turistler ise başka bir otobüsle Alanya’da kaldıkları otellere ulaştırıldı. 

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir