Cumartesi , Ağustos 4 2018

Yönetim Aykut Kocaman’ı Sorguya Çekti! “Neden Böyle Yapıyorsun?”


Fenerbahçe’de lige iyi başlanılmamasının yanı sıra beklenilen futbolun da bir türlü oynanamaması sarı lacivertli yönetimi harekete geçirdi. Kocaman ile bir toplantı yapan yönetim, tecrübeli teknik adamdan rapor istedi. İşte detaylar…

Fenerbahçe lige iyi başlanılmaması ve henüz daha ligin 7. haftasında lider Galatasaray’ın 8 puan gerisinde kalınması, sarı lacivertli yönetimi harekete geçirdi. Takıma yapılan takviyelerin yanı sıra bir türlü istenilen verimin alınamaması ve mücadeleci futbolun bir türlü ortaya koyulamamasından dolayı sarı lacivertli yönetim Aykut Kocaman ile bir görüşme yaptı.

GUİLİANO NEDEN SAĞ KANATTA OYNUYOR?

Toplantıda ise yönetim Aykut Kocaman’a önemli paralar ödeyerek aldıkları oyuncuların formsuzluğunu sorarken, en çok da Zenit’te forma giyerken muhteşem bir performans gösteren Guiliano’nun neden beklenen seviyede olmadığı ve forvet arkası olmasında rağmen neden sağ kanat oynadığı soruldu. 

Aykut Kocaman ise Nabil Dirar’ın sakatlanmasından dolayı bu boşluğu Guiliano ile doldurmak için ve Mehmet Ekici’yi kadroya yerleştirebilmek için böyle bir şey yaptığını söyledi. Ayrıca Aykut Kocaman’ın yaşanılan sakatlıkların yanı sıra verilen cezalardan dolayı da bir türlü istediği 11’i kuramadığı için de dert yandığı öğrenildi. Yönetimin ise yapılan bu toplantının ardından Aykut Kocaman’dan rapor istediği öğrenildi.

 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir