Salı , Haziran 19 2018

Yusuf Yazıcı’nın Temsilcisi Açıkladı! “Arsen Wenger İzledi”


Trabzonspor’da adeta harikalar yaratan ve yükselen performansı ile Avrupa’nın güzide takımlarını peşine takan Yusuf Yazıcı için temsilcisinden flaş açıklamalar geldi. Genç futbolcunun temsilcisi, Yusuf Yazıcı’yı Arsen Wenger’in izlediğini söyledi. İşte detaylar…

Trabzonspor’da gösterdiği performansı ile ve müthiş sol ayağıyla attığı goller ile Avrupa’nın dev takımlarını peşine takan Yusuf Yazıcı’nın menajerinden flaş açıklamalar geldi. Radyospor’a konuşan genç futbolcunun menajeri Adem Cebeci, “Yusuf’un gelişimi konusunda bundan 2 yıl öncesini bildiğimiz için arada uçurum var. Yusuf kendisini geliştiriyor. Yusuf’la küçük yaşlardan beri birlikte olduğumuz için pozisyonuma yaşam koçu diyelim. Menajerlik ilişkilerini Erkut Söğüt üstleniyor. Mesut Özil’in de menajerliğini üstlendiği şirket. Yusuf, Trabzonspor’da başarılı olmak zorunda. Bunun yanı sıra Milli takımda da hizmet etmeli. Yusuf’un transferinde Trabzonspor’un menfaati önemli.” dedi. 

ARSEN WENGER İZLEDİ

Yusuf Yazıcı’nın gösterdiği muazzam performansının Avrupa’nın devlerinin dikkatini çektiğini ve Arsenal teknik direktörü Arsen Wenger’in de Yusuf ‘u izlediğini belirten Adem Cebeci, “Yusuf’un Avrupa hedefi kesinlikle var. Fakat biz Avrupa’ya güçlü gitmiyoruz. Oyuncuya gelen resmi teklif yok. Erkut Söğüt’ün görüştüğü kulüpler var. İngiltere’nin önde gelen kulüpleri izliyor. Arsenal Teknik Direktörü Wenger izledi ve Yusuf hakkında notlar aldı” ifadelerini kullandı. 

OCAK AYINDA TRANSFER OLABİLİR

Yusuf’un en az 1 yıl daha takımda kalmasını öngördüklerini belirten Adem Cebeci, transfer sürecinin çok çabuk geliştiğini belirtti ve Ocak ayı içerisinde de transfer olabileceğini söyledi. Yusuf için henüz kulübe resmi bir teklif gelmediğini de söyleyen Cebeci, “Geçen sezon bunu Başkan Muharrem Usta’ya da bunu ilettik. Fakat transfer süreci çabuk gelişiyor. Ocak ayında da transfer olabilir. Türkiye’den bir menajer arkadaş bizimle irtibata geçti. Monaco ve Benfica’yla ilgili ciddi teklifler getireceğini iletti. Biz önümüzdeki süreci çok iyi atlatmalıyız. Yusuf bu süreci çabuk atlatırsa Avrupa’da başarılı olabilir. Yusuf eksiklerini bilen bir oyuncu, zeki bir futbolcu. Yusuf’un Türkiye’yi ve Trabzonspor’u Avrupa’da en iyi şekilde temsil etmesini istiyoruz. Monaco’dan bize gelen resmi teklif yok. Kulübe gelmişse bilmiyorum.” dedi.  
 

About

Check Also

UEFA, Galatasaray'ın Dosyasını 11 Mayısta Gündeme Alacak

Galatasaray’ın, finansal fair-play ile ilgili UEFA’da bulunan dosyasının gündeme alınacağı tarih açıklandı. Sarı kırmızılıların dosyası, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir