Salı , Haziran 19 2018

Zap’ ta 2 şehidimiz var


 

Kuzey Irak’taki Zap bölgesinde Pkk’lı teröristlerin patlayıcı infilak ettirmesi sonrasında çıkan çatışma sonucunda Bir piyade uzman çavuşumuz ve uzman çavuşumuz şehit olurken, 3 askerimiz yaralandı.

 

Şehitlerimizden Furkan aydın’ın şehadet haberi Osmaniye ili Bahçe ilçesinde baba ocağına ateş düşürdü. Şehidin kardeşleri sinir krizi geçirdi. En acı olanı ise şehidin 37 günlük evli olmasıydı. Çatışmanın hemen ardından bölgede geniş hava harekatında 8 terörist etkisiz hale getirildi. 

Siirt karayolu üzerinde dur ihtarına uymayan kamyonetten kimliği belirsiz kişiler tarafından polislere ateşle karşılık gelince, çıkan çatışmada bir terörist ölü olarak ele geçirildi.

Siirt valisi öldürülen teröristin, bölge sorumlusu olduğu ve bu bilginin kesinliğinin araştırıldığı bildirildi.

 

Şehitlerimizden Uzman çavuş İlhan Sezer’in (26)şehadeti, Bolu Gerede ilçesindeki baba ocağını gözyaşına boğdu.Şehidin annesi Azime Sezer fenalaşınca sağlık ekipleri müdahalede bulundu. En acı olanı ise Şehidin yeni evli olması ve dünya evine girdikten 3 gün sonra göreve gitmesi idi. Çiçeği burnunda Şehidin eşi sinir krizi geçirdi. Şehidin ilçesinde bütün sokaklara Türk bayrakları asıldı. BOLU AA

About

Check Also

Bekir İrtegün’den Olay Yaratan FETÖ İtirafı: Emre Belözoğlu’nun Evinde Toplandık

FETÖ soruşturması kapsamında eski futbolcular hakkında hazırlanan iddianamede futbolcu Bekir İrtegün, FETÖ toplantılarına Gaziantepspor da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir