Cumartesi , Ağustos 4 2018

Zihinsel Engelli Genci Darp Etti, Halk Eline Alıp Meydan Dayağı Attı!


Şanlıurfa’da Mehmet K. isimli saldırgan zihinsel engelli genci darp etti. Bu olayı gören vatandaşlar, saldırgana meydan dayağı attı. 

Şanlıurfa’da, Mehmet K. isimli bir şahıs zihinsel engelli bir kişiye şiddet uyguladı. Vatandaşlar olaya tanık olunca şahsa meydan dayağı attı. 

DURDUK YERE VURMAYA BAŞLADI
Atatürk Bulvarı üzerinde bugün öğleden sonra meydana gelen olayda, Mehmet K. isimli bir şahıs ismi öğrenilemeyen zihinsel engelli bir kişiye Rabia Meydanı yakınlarında vurmaya başladı. Çevredeki vatandaşlar olayı görünce saldırganı uyardı. Henüz engelli vatandaşa neden vurduğu bilinmeyen Mehmet K. uyarıya rağmen vurmaya devam edince vatandaşlar da onu tekme tokat dövdü.

POLİS LİNÇTEN KURTARDI
Olay yerine ihbar üzerine gelen polis ekipleri saldırganı öfkeli kalabalığın elinden güçlükle aldı. Mehmet K.’nın yüzünün kanlar içerisinde kaldığı görülürken tedavi için ambulansla hastaneye götürüldü. Olayla ilgili olarak polis tarafından soruşturma başlatıldı. 

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir