Cumartesi , Temmuz 21 2018

Zincirini Koparan Pitbull Dehşet Saçtı


İzmir’in Çiğli İlçesi’nde evlerinin yakınlarında top oynamaya giden bir çocuğa zincirini kopartan pitbull cinsi bir köpek saldırdı. Köpekten zorla kurtarılan çocuğun ise vücudunda kırıklar olduğu öğrenilirken sol bacağının ise kesilebileceği belirtildi. İşte detaylar…

İzmir’in Çiğli İlçesi’nde yaşayan 12 yaşındaki Soner Edis, geçtiğimiz Pazar günü saat 12:00 civarında evden çıktı ve bir okulun bahçesinde top oynamak için arkadaşlarının yanına gitmek için evden çıktı. Ege Sanayi Sitesi’nden geçmekte olan 12 yaşındaki Edis’e orada bir tornacı dükkanında bağlı olan ancak zincirini kopartan bir pitbull cinsi köpek saldırdı. Köpeğin saldırmasıyla şok olan ve ondan kurtulmak isteyen Edis, yaklaşık yarım saat köpekten kurtulmak için mücadele etti.

VÜCUDUNDA KIRIKLAR VAR

Daha sonra ise zorla köpekten kurtarılan 12 yaşındaki Soner Edis’e ilk yardımı olayı görenler yaptı. Daha sonra ise çevredeki vatandaşlar olay yerine sağlık ekiplerini çağırdı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ise yaralı olan çocuğa hemen ilk müdahalesini yaptı ve ardından da ambulansla hemen hastaneye kaldırıldı.

Hastanede ise tedavisi yapılan Soner Edis’in yapılan kontrollerinde çocuğun durumunun ağır olduğu görüldü. Vücudunun her yerinde köpeğin ısırık izleri bulunan Edis’in kolunda da derin ısırığın olduğu görüldü. Ayrıca da yaşadığı olay sonrası psikolojisi bozulan küçük çocuğa psikologların da her boş olduklarında baktıkları belirtildi ve sol bacağının ise kesilebilme ihtimali olduğu da öğrenildi.  

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir