Cuma , Haziran 22 2018

Zor Sevda 62. Bölüm Fragmanında Neler Yaşanacak?


Kanal 7 de gündüz kuşağında haftaiçi hergün yayınlanan Zor Sevda dizisi izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Hint dizileri Türk seyircisinden büyük beğeni ve izleyici kitlesi oluşturmaya devam ediyor. Haftaiçi hergün saat 16.00 ekranlara gelen Zor Sevda dizisinin 25 Temmuz 2017 Salı günü ekranlara gelecek olan 62. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Fragmanda neler olacak?

24 Temmuz 2017 Pazartesi günü yayınlanan Zor Sevda son bölümde Raşit hastaneye kaldırılmış ve durumunun kötü olduğunu öğrenilmişti. Asaf New York’a gidecek mi? Zoya Asaf ile birlikte gitmeyeceğini söyledi. Raşit iyileşecek mi? Raziye’yi kim tehdit ediyor ortaya çıkacak mı? Herkesin merakla beklediği soruların cevabı Zor Sevda Yeni Bölüm Fragmanında.

ZOR SEVDA 62. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yeni bölümde yaşanacaklardan kesitlerin yer aldığı 62. Bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak.  

ZOR SEVDA 61. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ayan ve Şirin evden gitmek için eşyalarını toplayıp giderken, Şirin’in abisi Raşit’e Şirin’in evden gitmesini engellemesini söyler. Raşit, Şirin’e evden gitmemesini söyler evde kalması için ikna etmeye çalışır. Humeira da Ayan’ın gitmemesini ister. Raşit, Şirin’e eğer bu evden gitmemen için Dilshad ı bu eve getirmem der. Şirin, Raşit’e olan sevgisinden dolayı evi terk etmez. Ayan ise evi terk edecektir. Ayan’ın evi terk etmesi evde büyük bir huzursuzluk oluşturur. Asaf da Zoya’nın annesinin evi terk etmesine sinirlenir ve New York’a gitmeye karar verir. Asaf annesine haber vermeden New York’a gidecektir. Asaf, Zoya’nında kendisi ile birlikte gelmesini söyler. Bunun üzerine Zoya, Asaf’ın annesine  haber vererek gitmesini söyler. Telefonda annesi ile görüşen Asaf, daha sonra Raşit ile görüşür ve ona çok ağır sözler söyler. Raşit yaşanan bu olaylardan sonra daha fazla üzülür ve hastalığı giderek artar.  Raziyeye gelen tehditler ve kanlı mesajlar onu olduktça korkutur. Odasına kadar gelen ve cama yazılan yazılar ile kendisi tehditler almakta ve çok korkmaktadır. Raşit evinde kanlar içerisinde bulunur ve hemen hastaneye kaldırılır. Hastanede yapılan kontrollerde Raşit’in çok hasta olduğu söylemesi herkesi üzer.   

zor-sevda-7.jpg

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir